קידום ממומן בפייסבוק

בניתם קבוצה בפייסבוק, השקעתם מאמץ ואנרגיות ואין לייקים בקבוצה?
הפייסבוק מונע ע"י מעגלי חברים, בשלב מסויים, אם התוכן שלכם לא ויראלי ומקבל חשיפה בפני עצמו, יהיה עליכם למצוא פתרון איך להביא עוד לייקים לעסק שלכם בפייסבוק. בשביל זה הקימו את הפרסומות הממומנות בפייסבוק.

אפשרות הפרסום בפייסבוק מאפשרת לכם להציג מודעות ממומנות, המקדמות מבצע, תוכן או כל סימן חיים מהקבוצה שלכם אל רחבי הפייסבוק. ותתפלאו, לאנשים יש נטייה לעשות לייק לתכנים שמעניינים אותם. כך תוכלו להגדיל משמעותית את החשיפה של הקבוצה שלכם ממאות חשיפות לעשרות אלפי חשיפות.

מודל הפרסום הממומן בפייסבוק פועל בתשלום לפי הקלקה. אפשרויות הפילוח בפייסבוק מאוד ממוקדות ומאפשרות להציג את המודעות בצורה רלוונטית ביותר לפי:

  • איזור גיאוגרפי.
  • גיל.
  • מין.
  • תחומי עניין.
  • מצב משפחתי ועוד…

בצורה זו, אם אתם מציעים שירותים נפרדים עבור אוכלוסיות שונות, תוכלו להציג מודעות רלוונטיות ביותר עבור הלקוחות שלכם, וכמובן, כך להגדיל את כמות הפניות והעסקאות המבוצעות מהפרסום בפייסבוק.
לדוגמא: אם את מעצבת שמלות כלה, תרצי להציג את המודעות שלך עבור נשים בגילאים 24-36, אשר רשומות כמאורסות בסטטוס שלהן בפייסבוק. הפרסום בפייסבוק מאפשר לך לבצע זאת.

השילוב בין תכנים איכותיים ורלוונטיים שאתם מפרסמים בקבוצה שלכם בפייסבוק לבין ניהול קמפיין מעודכן ותקני בפייסבוק הוא חשוב ומהותי להצלחת ניהול מקיף של הפייסבוק שלכם.

מעוניינים להתחיל לקבל לקוחות משיווק בפייסבוק? אנחנו מזמינים אתכם ליצור אתנו קשר ולקבל ייעוץ ותמיכה חינם וללא התחייבות בנוגע לפייסבוק שלכם. התקשרו אלינו 03-6431825

הצטרפו לרשימת התפוצה

רוצים לקבל את הטיפים הכי סודיים לשיווק באינטרנט?
הטיפים האלו שווים לכם כסף.

להצטרפות לרשימת התפוצה, מלא פרטים:
דואר אלקטרוני *

שותף מוסמך של גוגל

שותף מוסמך גוגל