בניית קבוצת פייסבוק מקצועית

104,000,000,000 מיליארד דולר הונפקה פייסבוק בחודש מאי בבורסה של ניו-יורק. כנראה שיש סיבה לכך. עסקים שלא נחשפו לפייסבוק נשארו מאחורי המתחרים שלהם.

פייסבוק מאפשרת לכל אחד ליצור קבוצת אוהדים ללא תשלום! ונרשום גילוי נאות, גם זה יכול להיות טוב בתור התחלה לעבודה עם פייסבוק. קבוצת פייסבוק מאפשרת לך לשתף את העוקבים אחריך, בכל המתרחש בעסק שלך. מבצעים חדשים, תמונות, סרטים, סניפים וגם סטטוסים כלליים ומבדרים.
האנשים שעוקבים אחריכם, עושים זאת כי חשוב להם לשמוע מה חדש אצלכם, ומה יש לכם להציע.

השלב הבא בקבוצת הפייסבוק שלכם, יהיה לבנות לשוניות לקבוצת הפייסבוק שלכם, על מנת להגדיל את האינטרקציה עם הלקוחות שלכם.
דוגמאות טובות ללשוניות נוספות בפייסבוק יכולות להיות:

  • אודות.
  • דפי נחיתה לפייסבוק.
  • צור קשר.
  • ממליצים.
  • סרטוני יו-טיוב.
  • חנות למכירת מוצרים.
  • הגרלות.
  • קופונים ועוד..
אחד השירותים החשובים שאנו מציעים, זה בניה והקמה של דפי פייסבוק מקצועיים המשלבים אינטרקציה מלאה עם הגולש, ומזמינים אותו להיות בקשר עם העסק שלכם. בצורה זו, גם הלקוח יזכור אתכם לאורך זמן, וגם הוא מבצע פעולה ו"מדבר על זה" בפייסבוק, כך שעוד לקוחות פוטנציאליים נחשפים לקבוצה שלכם.

חשוב מאוד לציין שלפייסבוק אין קסמים ואין קודים שעושים את העבודה של אחרים טובה יותר מהעבודה שלכם. החלק החשוב ביותר בפייסבוק זה יצירתיות והתמדה.

אתם צריכים להשאר במודע של הלקוחות שלכם לאורך זמן. תמיד להזרים תוכן ומידע בפייסבוק, פעמיים ביום זאת המלצה שלנו לדפי פייסבוק קטנים. התמידו לעשות כך, והלקוחות שלכם יזכרו לכם את זה כאשר יצטרכו את השירותים שלכם.
אל תתביישו לפרסם תוכן בעל ערך! דוגמא טובה לזה, אינסטלטור המפרסם בפייסבוק איך לפתוח סתימות בכיור. הרי, אם הוא יגלה איך, הלקוחות שלו לא יזמינו אותו. אז ההפך הוא הנכון. הלקוחות יראו אותו כמישהו אמין ואכפתי, ירבו להזמין אותו, ובטוח שלא ינסו לפתוח את הסתימה לבדם.

חושבים שהגיע הזמן שלכם לשנות את הפייסבוק שלכם למקצועי יותר? התקשרו אלינו 03-6431825, וקבלו ייעוץ חינמי באהבה ובשמחה, ותלמדו כמה טריקים שיווקיים לשימוש מיידי בפייסבוק שלכם.

הצטרפו לרשימת התפוצה

רוצים לקבל את הטיפים הכי סודיים לשיווק באינטרנט?
הטיפים האלו שווים לכם כסף.

להצטרפות לרשימת התפוצה, מלא פרטים:
דואר אלקטרוני *

שותף מוסמך של גוגל

שותף מוסמך גוגל